KOBİ’ler bidolubaski.com ile yüzde 30’a yakın kar sağladı

Son yıllarda Türkiye’de KOBİ’lerin büyüme sürecine paralel olarak şirketlerin baskı ihtiyaçları da aynı oranda artıyor.

- Bu haber 36 kez okundu.

KOBİ’ler bidolubaski.com ile yüzde 30’a yakın kar sağladı

Kullandıkları kartvizitler, makbuzlar ve formların yanı sıra tüketicilere ulaşmak için reklam ve pazarlamaya yönelik farklı basılı çözümlere de yönelen KOBİ’ler, yıllık giderlerinin yüzde 5 gibi ciddi bir bölümünü matbaaya ayırıyor. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm baskı ürünlerini tek bir noktadan sunan bidolubaski.com ise bütçe dostu hizmetleri ile KOBİ’lere yüzde 30’a varan kar etme şansı sunuyor. 

Mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, iş hacimlerini büyütmeye yönelik atılımları kritik önem taşıyor. Bulundukları ekosistemde kalıcı olmayı hedefleyen, rekabetin ve mevcut piyasa koşullarının etkisi ile de pazarlamaya daha çok ihtiyaç duyan KOBİ’lerin yürüttükleri faaliyetlerin başında ise tüketicilere baskı ürünleri yolu ile ulaşmak geliyor. Hal böyle olunca, formdan makbuza, kartvizitten reklam ve promosyon unsurlarına kadar birçok baskı çözümüne oldukça talep gösteren 2,5 milyonu aşkın KOBİ’nin yıllık giderlerinin yüzde 5’ini basım işlerine ayırdığı görünüyor. Ancak Türkiye’deki toplam girişim sayısının yüzde 90’ından fazlasını oluşturan mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için ayakta kalma stratejileri kadar bütçe yönetimi de büyük önem ifade ediyor.

Bu noktada 19 bin aktif KOBİ’ye 100’ü aşkın ürün ve 10 binin üzerinde ürün varyasyonu ile hizmet veren bidolubaski.com, ihtiyaç duyulan tüm baskı çözümlerini tek bir noktadan sağlayarak bütçe dostu bir platform olarak göze çarpıyor. Geleneksel süreçte yaşanan problemleri ortadan kaldırarak yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarla sunan, bidolubaski.com, işletmelere yüzde 30’a varan oranlarda kar etme şansı sağlayarak mali yükü azaltmaya yönelik hizmet sunuyor. Her 100 TL’lik giderin 5 TL’sini basım işlerine ayıran KOBİ’ler, “yeni nesil matbaa” ile bu 5 TL’nin 1,5 TL’sini cebine geri koyarak tasarruf etme şansı yakalıyor.

dilek keçeci

müşteri ve medya ilişkileri danışmanı

dilekk@contactplus.com.tr

t: +90 212 229 76 26

f: +90 212 229 95 25

muvakkithane cad. sığırcık sok.

no:3 emirgan, istanbul

www.contactplus.com.tr

Anahtar Kelimeler:
KobiEsnafSanatkar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol