Mehmet Özhaseki ve Mansur Yavaş oylarını kullandı

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş ve AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki oylarını kullandı.

- Bu haber 61 kez okundu.

Mehmet Özhaseki ve Mansur Yavaş oylarını kullandı

 

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, eşi ve kızıyla birlikte oyunu Çankaya'da Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nde kullandı. 

Yavaş, oyunu kullandıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bugün oyumuzu kullandık. Bizim büyük ailemize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel bir sonuç çıkacak. Seçmenin iradesi en büyük iradedir. Onun dışında konuşulan her şey boştur. En düzeysiz seçim olduğunu söyleyebilirim. Proje konuşmak yerine istemediğimiz şeyler konuştuk. Bunun en güzel cevabını sandıkta seçmen verecektir" dedi. 

"ANKARAMIZ İÇİN HAYIRLI OLSUN"

Sandık başında açıklamada bulunan Özhaseki, "Ankaramız için hayırlı olsun." diyerek gazetecilere açıklamasına şöyle devam etti; " 3 aydır, bütün aday arkadaşlar kampanya yaptılar. Bir olgunluk içerisinde bu kampanya dönemini atlattık. Ülkemizde bundan sonrada bu olgunlukla seçimler yapılır. Şimdiye kadar herkes söyleyeceğini söyledi. Bundan sonra ortaya çıkacak sonuca herkesin saygılı davranması gerekiyor. Ankaramız, ülkemiz için hayırlısı olsun. Bu ülkeye kötü gün göstermesin. Seçim sonuçlarını parti genel merkezinde takip edeceğim." dedi.

Kaynak: Haber Türk

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol